Українці здобули 2

Українці здобули 2 "золота", "срібло" і "бронзу" на Європейському олімпійському фестивалі

Оновлено
В Баку (Азербайджан) триває ХV Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ).

У п'ятий день змагань українці здобули чотири медалі - 2 золоті, срібну та бронзову, повідомляє Укрінформ.

Переможцями ЄЮОФ-2019 стали Ілля Ковтун, який у боротьбі за найвищу сходинку п’єдесталу у гімнастичному багатоборстві випередив двох представників Росії, та легкоатлетка Марія Горєлова - в стрибках у довжину (6,21 метра).

Срібним та бронзовим призерами стали дзюдоїсти Сергій Неботов (вагова категорія до 66 кг) та Юлія Курченко (63 кг) відповідно.

В активі збірної України поки 12 нагород - 3 золоті, 3 срібні, 6 бронзових та 9-те місце у загальнокомандному заліку.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль пройде до 27 липня.