Українці здобули свої перші в історії медалі на міжнародних змаганнях зі снукеру

У столиці Сербії завершився чемпіонат Європи з однієї з найпопулярніших більярдних ігор у світі - снукеру.

У суперництві з учасниками з понад 20-ти країн українці завоювали дві нагороди, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

"Бронзову нагороду континентальної першості у командному турнірі здобули Владислав Вишневський та Антон Казаков. Слід відзначити, що це перша в історії України медаль на міжнародних змаганнях зі снукеру серед чоловіків", - зазначили у прес-службі.

Ще одну медаль до скарбнички збірної приніс Алан Трігг, який став срібним призером чемпіонату серед спортсменів старшої вікової групи masters.