Велогонщиця Беломоїна виборола “бронзу” на етапі Кубка світу в Альбштадті

Українська велосипедистка Яна Беломоїна виборола “бронзу” з маунтенбайку на етапі Кубка світу в німецькому Альбштадті.

Про це повідомляє НОК України у Facebook.

“Українська велогонщиця Яна Беломоіна, продемонструвавши фантастичну силу волі, виборола “бронзу” в дисципліні крос-кантрі на етапі Кубка світу в німецькому Альбштадті”, - йдеться в повідомленні.

Напередодні спортсменка не надто вдало виступила на короткій трасі “шорт-трек”, тому на старті основної гонки опинилася лише у четвертій лінії. Перше коло Беломоїна завершила 39-ю, але зуміла відіграти більше двох десятків позицій і дісталася п’єдесталу з результатом 1.27,34, поступившись лише американці Кейт Кортні.

“Я просто вірила в себе” - розкрила таємницю дивовижного камбеку після бронзового фінішу Яна Беломоїна.