Українська велосипедистка Беломоїна виграла престижну гонку на Кіпрі

Українка випередила найближчу суперницю більш ніж на три хвилини.

Зіркова українська велосипедистка Яна Беломоїна завоювала «золото» престижної гонки Cyprus Sunshine Cup, яка проходила в місті Аматус, Кіпр. Про це повідомляє XSport.

Чемпіонка Європи-2017 по маутінбайку обійшла найближчу суперницю бельгійку Гіту Міхелс більш ніж на три хвилини і здобула першу перемогу в сезоні і другу в кар'єрі на Кіпрі.

Відзначимо, що дистанцію гонки становили п'ять кіл довжиною по 4,72 кілометра. Гонка на Кіпрі є однією з найстаріших і найпрестижніших у світі маутінбайку.

Нагадаємо, в минулому році Яна Беломоїна стала переможницею гонки MTB Alpago Trophy, яка є частиною Internazionali d'Italia Series. Змагання проходили по трасах італійських Альп неподалік від міста Беллуно.