Українка Яна Беломоїна виграла гонку в Італії

Наша велосипедистка повернулась на трасу після паузи.

Українська велосипедистка Яна Беломоїна стала переможницею гонки MTB Alpago Trophy, яка є частиною Internazionali d'Italia Series. Про це повідомляє XSport.

Змагання проходили на трасах італійських Альп неподалік від міста Беллуно. 26-річна лучанка, яка представляє команду CST, отримала перший номер на старті і першою перетнула лінію фінішу. Беломоїна подолала трасу за 1 годину 36 хвилин 47 секунд. Рівно на хвилину вона випередила британку Еві Річардс, яка стала другою.

Відзначимо, що Беломоїна повернулася до змагань після невеликої перерви. В одній зі своїх останніх гонок - на етапі Кубка світу в Альбштадті - українка посіла друге місце.