У Тернополі виділили ₴48,5 млн на будівництво сучасного Палацу спорту

У Тернополі виділили ₴48,5 млн на будівництво сучасного Палацу спорту

Укрінформ
У Тернополі побудують сучасний Палац Спорту. Мерія вже виділила 48,5 млн грн.

Про це повідомив начальник управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур у Facebook.

“Вітаю рішення Тернопільської міської ради про повернення до питання будівництва Палацу спорту. На це в Тернополі виділяють 48,5 млн грн. Це 10% від необхідної суми для будівництва цього об’єкту. Решту коштів хочуть отримати після включення споруди державою в перелік об’єктів реконструкції та будівництва.

Поява такого сучасного багатофункціонального спортивного комплексу в Тернополі - це мрія тисяч спортсменів області уже багато десятків років, оскільки ми єдина область, де такого Палацу спорту досі не було”, - зазначив Мацикур.

Читайте також: Жданов: Від плідної співпраці між регіонами та міністерством виграє український спорт

Нагадаємо, 27 березня Уряд затвердив постанову про Порядок використання коштів на будівництво Палаців спорту. Цей проект стартував 2018 року за ініціативи Федерації баскетболу України та підтримки КМУ, Міністерства молоді та спорту та Верховної Ради України. Минулого року було виділено 150 млн грн субвенції на будівництво і реконструкцію Палаців спорту. Ця стратегічно важлива програма продовжується. 2019 року на неї закладено 200 мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-