“Українські левиці” перемогли збірну Польщі в першому матчі Ліги жіночого боксу

“Українські левиці” з рахунком 5:2 перемогли збірну Польщі в першому матчі Ліги жіночого боксу.

Спортивне шоу за участю жіночих збірних з боксу України та Польщі відбулося 22 березня у львівському нічному клубі “Малевич”. Про це повідомляє Lviv Today magazine у facebook.

Участь у змаганнях взяли багаторазові чемпіонки України та Польщі, чемпіонки та призерки чемпіонатів Європи, учасники Олімпійських ігор.

Нашу державу представляла команда “Українські Левиці”, до складу якої увійшли найтитулованіші та найдосвідченіші українські спортсменки: Анна Охота, Тетяна Коб, Іванна Крупеня (капітан), Сніжана Холодкова, Юлія Циплакова, Анна Лисенко, Марія Боруца. Тренер – Володимир Богатиренко. Віце-президент проекту і генеральний менеджер команди - Мирослава Пеганова.

Відбулося сім міжнародних боксерських двобоїв з регламентом 3 тайми по 3 хвилини. Гості активно розпочали та перемогли у двох перших боях. Проте, тренерам українок вдалося надалі настроїти своїх підопічних на більш активні дії. В результаті – 5:2 на користь “Українських Левиць”.

Новий шоу-проект створений з метою показати Україні та світу, що жіночий спорт може підкорювати серця тисяч глядачів.