«Дніпро-1» обіграв «Металіст 1925» у матчі лідерів Першої ліги

На трибунах ОСК "Металіст" зібралися 22 362 вболівальника. Це кращий показник нинішнього сезону у Першій лізі.

В центральному матчі 19-го туру української футбольної Першої ліги «Дніпро-1» обіграв на виїзді «Металіст 1925» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

"Дніпро-1" обіграв у гостях "Металіст 1925" у матчі лідерів Першої ліги/Фото В'ячеслав Мадієвський, Укрінформ

У Харкові господарі вийшли вперед вже на 10-й хвилині після голу Жданова. Дніпряни відігралися на 28-й хвилині – пенальті реалізував Куліш. Майже одразу «Металіст 1925» залишився вдесятьох після вилучення Гранкіна. Граючи у більшості, «Дніпро-1» дотиснув суперника завдяки голу Кузика. 2:1 – перемога «Дніпра-1».

Після цієї перемоги лідер Першої ліги – «Дніпро-1» набрав 46 очок і збільшив свій відрив від харків’ян, які посідають друге місце, до 8 очок.