Український фігурист Шмуратко посів 29 місце на чемпіонаті світу-2019

Український фігурист Іван Шмуратко не пройшов у фінал чемпіонату світу, що триває в місті Сайтама (Японія).

Іван Шмуратко невдало виконав коротку програму і не зумів кваліфікуватися на довільну програму. Про це повідомляє isport.ua.

За свій виступ український фігурист отримав 62.99 бала і посів 29-е місце, не зумівши потрапити до числа 24-х фігуристів, які кваліфікуються на довільну програму.

Як повідомляв Укрінформ, у перший день ЧС-2019 з фігурного катання, який проходить в місті Сайтама (Японія) китайський дует Суй Веньцзінь і Хань Цун переміг зі світовим рекордом у змаганні спортивних пар. Суй Веньцзінь і Хань Цун набрали рекордні 155.60 балів за довільне катання і 234.84 бали за сумою двох програм.

Україну на чемпіонаті світу представляють одиночник Іван Шмуратко і танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін. Назарова і Нікітін стартують з ритмічним танцем 22 березня.