Меркушина: Сезон за десятибальною шкалою оціню на сімку

Лідер збірної України з біатлону вважає, що могла краще виступити в мас-старті на ЧС в Естерсунді.

Єдина учасниця від збірної України в мас-старті на чемпіонаті світу в Естерсунді Анастасія Меркушина прокоментувала результат гонки та підвела підсумок сезону. Про це вона розповіла Sport Arena.

«Могла і ближче фінішувати в таких умовах, але як вийшло, так вийшло. На першу стрільбу підійшла в незручному пульсі, занадто повільно. Мій кращий пульс на стрільбі 180-186 ударів. А сьогодні через всі перебудування, мабуть, прийшла на пульсі нижче 180-ти, і мене «затрясло».

Сезон за десятибальною шкалою оціню на сімку. У багатьох гонках могла піднятися вище. Але як відпрацювала, так і отримала. Значить, треба було працювати більше», - сказала Меркушина.

Нагадаємо, вчора в складі збірної Меркушина завоювала «бронзу» чемпіонату світу в Естерсунді в естафеті.