Біатлон: мас-старт в Естерсунді виграла італійка Доротея Вірер; Меркушина - 25-та

В Естерсунді (Швеція) завершилася передостання гонка чемпіонату світу з біатлону.

Жіночий мас-старт на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами виграла італійка Доротея Вірер, яка з двома штрафними колами подолала дистанцію за 37 хвилин 26,4 секунди, повідомляє Укрінформ.

Другою з двома промахами фінішувала росіянка Катерина Юрлова-Перхт (4,9 секунди відставання), третьою - німкеня Деніз Херрманн (15,4 секунди відставання), у пасиві якої чотири штрафних кола.

Єдина представниця України Анастасія Меркушина з шістьма промахами закінчила гонку 25-ю серед 30 учасниць.

Чоловіча гонка з масовим стартом на 15 км, яка розпочнеться о 17.00 за київським часом, пройде за участю чемпіона світу українця Дмитра Підручного.

На фото: Анастасія Меркушина.