Головний тренер «Челсі» розповів, як його команда гратиме в Києві

Мауріціо Саррі застерігає своїх футболістів від недооцінки «Динамо».

Головний тренер «Челсі» Мауріціо Саррі прокоментував перемогу в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи над «Динамо» (3:0). Про це повідомляє ВВС.

«Ми могли забити більше, особливо в першому таймі, але результат все одно хороший. Мені не дуже сподобалися 10 хвилин після того, як рахунок став 2:0, ми тоді знизили інтенсивність.

Ми змогли не пропустити на своєму полі, що дуже важливо в цьому турнірі. Незважаючи на велику перемогу, ми повинні поїхати до Києва з максимальним рівнем зосередженості.

Треба зберігати пильність і не розслаблятися. Якщо ти пропускаєш в матчі-відповіді, то ризикуєш потрапити в психологічну яму. Ми повинні поїхати до Києва з високим рівнем концентрації.

Очікуємо, що другий матч буде таким же. Думаю, нам доведеться більше захищатися», - сказав Саррі.

Матч-відповідь між «Динамо» і «Челсі» відбудеться 14 березня в Києві.