Було важко грати проти Вілліана і Жиру – захисник «Динамо» Кендзьора

Гравець «Динамо» пояснив поразку від «Челсі» різницею у класі.

Захисник «Динамо» Томаш Кендзьора прокоментував поразку своєї команди в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Европи проти «Челсі» (0:3). Про це він розповів сайту «Динамоманія».

«Потрібно намагатися досягти позитивного результату в Києві і не звертати уваги на рахунок першого матчу. Необхідно виходити на поле і битися за фанатів, за Київ, за Україну. В групі ми теж часто грали без м'яча, але сьогодні інший рівень суперника. Нас добре пресингували і не давали нічого зробити в першому таймі. Після перерви грали краще. Діяли через передачі в центр поля. Але забити не вийшло.

Було важко грати проти Вілліана і Жиру. У них дуже високу майстерність. У чемпіонаті України таких футболістів немає. Ми вийшли з групи Ліги Європи і пройшли «Олімпіакос», але проти такої команди, як «Челсі» важко грати», - сказав поляк.

Матч-відповідь між «Динамо» і «Челсі» відбудеться 14 березня в Києві.