Хацкевич: Можливо, третій гол був зайвим

Головний тренер «Динамо» похвалив команду за гру в другому таймі.

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацевич прокоментував поразку в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи від «Челсі» (0:3). Про це він розповів телеканалу «Футбол».

«Чого бракувало в першому таймі? В першу чергу сильно зіграв суперник. Хвилювання теж нікуди не поділося, тому що в простих ситуаціях помилялися. Тут не тільки ми в першому таймі за центр не виходили, «Тоттенхем» теж не виходив за центр поля.

Ми і в першому таймі хотіли пресингувати, вище зустрічати. Чим далі суперника тримати від своїх воріт, тим менше загрози нашим воротам, що показала гра в другому таймі. Ці два м'ячі після перерви - виконання футболістів «Челсі».

Звичайно, розуміли, що ризикуємо в кінці матчу. Можливо, третій гол був зайвим. Команда в другому таймі показала той футбол, в який грають в Європі. Потрібно і далі показувати футбол другого тайму.

Зрозуміло, що три м'ячі важко відіграти, але ми будемо боротися до кінця», - сказав Хацкевич.

Матч-відповідь «Динамо» - «Челсі» відбудеться 14 березня.