Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Карпати" програли "Львову", "Олександрія" відігралася у "Маріуполя"

Матчами у Львові та Олександрії завершився 20-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Футболісти львівських "Карпат" поступилися земляками з ФК "Львів" - 0:1, а "Олександрія" на останніх хвилинах уникла поразки від "Маріуполя" - 1:1, повідомляє Укрінформ.

Долю львівського дербі на стадіоні "Україна" вирішив автогол боснійського захисника "Карпат" Аді Мегремича, який на 35-й хвилині зрізав м'яч у власні ворота.

Рахунок на КСК "Ніка" в Олександрії відкрив півзахисник приазовців Олександр Зубков, який відзначився на 14-й хвилині після результативної передачі Валерія Федорчука. Господарі відігралися наприкінці зустрічі завдяки голу Євгена Банади (90+1).

Результати інших матчів туру:

"Десна" (Чернігів) - "Динамо" (Київ) - 1:2
голи: Єгор Картушов (83-тя хвилина) - Томаш Кендзьора (25), Віталій Буяльський (69);

"Чорноморець" (Одеса) - "Шахтар" (Донецьк) - 0:1
гол: Марлос (76, з пенальті);

"Олімпік" (Донецьк) - "Арсенал-Київ" - 0:1
гол: Сергій Вакуленко (11, з пенальті);

"Зоря" (Луганськ) - "Ворскла" (Полтава) - 3:0
голи: Сілас (45+1), Артем Громов (62), Олександр Караваєв (77).

Турнірне становище: "Шахтар" - 51 очко, "Динамо" - 44, "Олександрія" - 37, "Зоря" - 31, "Маріуполь" - 28, "Десна" - 27, "Ворскла" - 27, "Львів" - 26, "Карпати" - 20, "Олімпік" - 19, "Чорноморець" - 15, "Арсенал-Київ" - 11.