"Олімпік" програв "Арсеналу", "Зоря" розгромила "Ворсклу" у футбольній Прем'єр-лізі

У Києві та Запоріжжі завершилися чергові поєдинки 20-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Футболісти донецького "Олімпіка" на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського з рахунком 0:1 поступилися клубу "Арсенал-Київ", а луганська "Зоря" на запорізькій "Славутич-Арені" впевнено переграла полтавську "Ворсклу" - 3:0, повідомляє Укрінформ.

Долю матчу "Олімпік" - "Арсенал-Київ" вирішив гол Сергія Вакуленка, який реалізував пенальті на 11-й хвилині. Кияни догравали зустріч удесятьох - на 35-й хвилині харківський арбітр Дмитро Кривушкін вилучив з поля Дмитра Башлая (дві жовті картки).

Перемогу "Зорі" над "Ворсклою" принесли голи Сіласа (45+1), Артема Громова (62) та Олександра Караваєва (77).

"Зоря" перемогла "Ворсклу" / Фото: Смольєнко Дмитро. Укрінформ

Завершать програму туру недільні матчі львівських "Карпат" із земляками з ФК "Львів" та "Олександрії" з ФК "Маріуполь".

Результати інших матчів туру:

"Десна" (Чернігів) - "Динамо" (Київ) - 1:2
голи: Єгор Картушов (83-тя хвилина) - Томаш Кендзьора (25), Віталій Буяльський (69);

"Чорноморець" (Одеса) - "Шахтар" (Донецьк) - 0:1
гол: Марлос (76, з пенальті).

Турнірне становище: "Шахтар" - 51 очко, "Динамо" - 44, "Олександрія" - 36, "Зоря" - 31, "Десна" - 27, "Ворскла" - 27, "Маріуполь" - 27, "Львів" - 23, "Карпати" - 20, "Олімпік" - 19, "Чорноморець" - 15, "Арсенал-Київ" - 11.