Півзахисник “Шахтаря” Марлос став найкориснішим гравцем 19 туру УПЛ - InStat

Півзахисник донецького футбольного клубу “Шахтар” і збірної України Марлос був найефективнішим гравцем 19 туру чемпіонату України серед команд Премьєр-ліги.

За оцінками InStat, Марлос в матчі проти “Олександрії” набрав 429 балів і став найкориснішим гравцем серед усіх, хто брав участь у 19 турі УПЛ. Про це повідомляє Zbirna.com.

Марлос у матчі проти “Олександрії” забив 1 м'яч, зробив 1 результативну передачу, 9 гострих передач, 7 вдалих обведень, 4 удари по воротах і виграв 71% єдиноборств.

В сумі у Марлоса виявилося 113 ТТД, а брак склав 17%.

Топ-5 кращіх футболістів 19-го туру за оцінками InStat виглядає так:
1. Марлос (“Шахтар”) — 429 (балів)
2. Беньямін Вербич (“Динамо“) - 368
3. Тайсон (“Шахтар“) - 348
4. Мар'ян Швед (“Карпати“) - 333
5. Томаш Кендзьора (“Динамо“) - 332

Як повідомляв Укрінформ, 25 лютого футболісти донецького "Шахтаря" з рахунком 2:0 завдали поразки “Олександрії" у поєдинку 19-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр ліги. Обидва м’ячі “гірники” забили до перерви: авторами голів на ОСК “Металіст” у Харкові стали Марлос, який відзначився на 14-й хвилині, та Жуніор Мораес (35).