"Шахтар" обіграв "Олександрію" у матчі футбольної Прем'єр-ліги України

Футболісти донецького "Шахтаря" з рахунком 2:0 завдали поразки “Олександрії" у поєдинку 19-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр ліги.

Обидва м’ячі “гірники” забили до перерви: авторами голів на ОСК “Металіст” у Харкові стали Марлос, який відзначився на 14-й хвилині та Журніор Мораес (35), повідомляє Укрінформ.

"Шахтар" обіграв "Олександрію" з рахунком 2:0 / Фото: Мадієвський В'ячеслав, Укрінформ

Результати решти матчів туру:

ФК "Маріуполь" - "Олімпік" (Донецьк) - 2:1
голи: Олександр Піхальонок (45+4, з пенальті), Андрій Борячук (48, з пенальті) - Геннадій Пасич (26);

“Динамо” (Київ) - “Зоря” (Луганськ) - 5:0
голи: Микола Шапаренко (34, 45), Беньямін Вербич (38, 53), Фран Соль (73).

Турнірне становище команд: "Шахтар" - 48 очок, "Динамо" - 41, "Олександрія" - 36, "Зоря" - 28, "Ворскла" - 27, "Маріуполь" - 27, "Десна" - 27, "Львів" - 23, "Карпати" - 20, "Олімпік" - 19, "Чорноморець" - 15, "Арсенал-Київ" - 8.