Меркушина стала восьмою в гонці переслідування на чемпіонаті Європи

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина посіла 8-е місце в гонці переслідування на 10 км в останній день чемпіонату Європи в Раубічах (Білорусь).

Переможцем стала росіянка Катерина Юрлова-Перхт, яка подолала дистанцію за 27 хвилин 43,4 секунди (1 промах на чотирьох вогневих рубежах), повідомляє Укрінформ.

Другою фінішувала Ірина Кривко з Білорусі (відставання 37,5 секунди; 1 промах), третє місце посіла німкеня Надін Горглер (+49,5; 1).

Краща з українок Анастасія Меркушина з трьома промахами поступилася лідеру 1 хвилину 16,8 секунди - у підсумку 8-а позиція. Валя Семеренко (3 промахи) посіла 13-е місце, Віта Семеренко (3) - 16-е, Надія Бєлкіна (2) - 19-е. Юлія Журавок не стартувала.

Календар біатлонного сезону 2018/19 продовжить чемпіонат світу, який пройде з 7 по 17 березня в Естерсунді (Швеція).

На фото: Анастасія Меркушина.