Норвежець Тарьєй Бьо виграв переслідування на чемпіонаті Європи з біатлону

Норвезький біатлоніст Тар'єю Бе став переможцем гонки переслідування на 12,5 км на чемпіонаті Європи в Раубічах (Білорусь).

Тарьєй Бьо подолав дистанцію за 31 хвилину 10,3 секунди з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах, росіянин Матвій Єлісєєв поступився переможцю 28,5 секунди (1 промах), третє місце посів норвежець Говард Богетвейт (+54,2; 1), повідомляє Укрінформ.

Кращим з українців став Руслан Ткаленко (3 промахи), який фінішував 15-м. Артем Прима (3) посів 27-е місце, Сергій Семенов (2) - 37-е.

У зв'язку з підготовкою до чемпіонату світу в гонці переслідування не брали участь шведські біатлоністи.

Чемпіонат Європи завершиться в неділю гонкою переслідування серед жінок.