Кубок світу з біатлону: Франція виграла змішану естафету; Україна - 14-та

В Солт-Лейк-Сіті (США) пройшла класична змішана естафета - заключний старт восьмого етапу Кубка світу з біатлону сезону 2018-2019 років.

Гонка завершилася перемогою олімпійських чемпіонів з Франції, які показали результат 1 година 3 хвилини 51,4 секунди, не пробігши жодного штрафного кола і витративши 3 додаткові патрони на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Другими з відставанням 13,5 секунди фінішували представники Німеччини (0+6), третіми - норвежці (+1.02,2; 2+11).

Українська команда у складі Артема Тищенка, Тараса Лесюка, Яни Бондар і Надії Бєлкіної поступилася переможцям 4 хвилини 49,2 секунди, посівши у підсумку 14-е місце (0+11).

Загалом за нагороди в естафеті боролися 20 збірних.

Наступний старт у біатлоністів відбудеться на чемпіонаті Європи, який пройде 20-24 лютого в Раубічах (Білорусь).