Біатлон: на етапі в Солт-Лейк-Сіті Фійон Майї виграв гонку переслідування, Підручний – 14-й

Дмитро Підручний піднявся на 19 позицій.

Під час восьмого етапу Кубка світу з біатлону в Солт-Лейк-Сіті відбулася гонка переслідування у чоловіків. Переможцем став француз Кантен Фійон Майї. Про це повідомляє Укрінформ.

Фійон Майї пройшов дистанцію без промахів і виграв 25,9 секунди у Ветле-Сьястада Крістіансена з Норвегії. Третім фінішував інший француз Сімон Дестьє.

Українець Дмитро Підручний посів 14 місце, відігравши після спринту одразу 19 позицій. Він завершив гонку з 4 промахами і відставанням в 2 хвилини і 48,8 секунди від переможця. Також Підручний показав 6-й результат за чистою швидкістю.

Нагадаємо, Артем Тищенко не вийшов на старт пасьюта. Він бігтиме сьогодні змішану естафету разом з Тарасом Лесюком, Яною Бондар і Надією Бєлкіною.