"Чукурова" Ягупової та Науменко впевнено перемогла "Віслу" в 1/4 фіналу Єврокубка

Турецька "Чукурова" гравців збірної України з баскетболу Аліни Ягупової та Людмили Науменко впевнено перемогла на виїзді польську "Віслу" в першому матчі 1/4 фіналу Єврокубка.

Поєдинок "Вісла" – "Чукурова" закінчився з рахунком 73:93, а капітан збірної України Аліна Ягупова стала найрезультативнішою в ньому. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

У цьому поєдинку Аліна Ягупова провела на майданчику 27 хвилин 27 секунди, за які набрала 30 очок, зробила 5 підбирань, 5 передач, 2 перехоплення і 1 блокшот.

Людмила Науменко за 29 хвилин 6 секунд набрала 8 очок, зробила 8 підбирань, 2 передачі, 1 перехоплення і 1 блокшот.

Це вже дев’ята поспіль перемога "Чукурови" в Єврокубку з початку сезону та 27-ма поспіль з урахування матчів чемпіонату Туреччини.

Матч-відповідь команди зіграють 21 лютого в Туреччині.

Нагадаємо, збірна України зіграє на чемпіонаті Європи, який проходитиме з 27 червня по 7 липня в Латвії та Сербії. На груповому етапі українські баскетболістки зіграють проти Іспанії, Латвії та Великої Британії.