Цуренко програла румунці Халеп у другому колі тенісного турніру в Катарі

Друга "ракетка" України Леся Цуренко зазнала поразки від екс-першої "ракетки” світу Сімони Халеп з Румунії в матчі другого кола турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier - Qatar Total Open - в Досі (Катар) з призовим фондом $916 тисяч.

Зустріч, яка тривала 1 годину 20 хвилин, завершилася з рахунком 6:2, 6:3 на користь 27-річної румунки, повідомляє Укрінформ.

У чвертьфіналі посіяна під першим номером Халеп зіграє з німкенею Юлією Гьоргес, яка у свою чергу взяла гору над американкою Елісон Ріск - 6:1, 6:7 (5:7), 6:4.

Нагадаємо, посіяна у Досі під 4-м номером перша "ракетка" України Еліна Світоліна у другому колі перемогла Олену Остапенко з Латвії (6:4, 6:4) і у чвертьфіналі зустрінеться з чешкою Кароліною Муховою, яка у паралельному поєдинку зуміла обіграти Шувей Се з Таїланду (6:2, 6:4).