17 січня 2022

16 січня 2022

14 січня 2022

Цуренко: Поєдинок з Барті - добре випробування для мене

Українська тенісистка Леся Цуренко прокоментувала свій успішний виступ у кваліфікації Australian Open та розповіла про своє очікування від матчу з першою «ракеткою» світу австралійкою Ешлі Барті в основній сітці турніру.

Леся Цуренко почне Australian Open матчем проти першої «ракетки» світу

Українська тенісистка Леся Цуренко, яка сьогодні виграла фіналі кваліфікації Відкритого чемпіонату Австиралії, у першому колі основної сітки турніру зустрінеться з найкращою тенісисткою світу Ешлі Барті.

Цуренко зіграє в основній сітці Australian Open

Українка Леся Цуренко виграла фінальний матч кваліфікації на першому в сезоні турнірі серії Grand Slam - Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу (Australian Open), який стартує у Мельбурні 17 січня.

13 січня 2022

Цуренко вийшла у фінал кваліфікації Australian Open

Українка Леся Цуренко виграла півфінальний матч кваліфікації на першому у сезоні турнірі серії Grand Slam - Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу (Australian Open), який стартує у Мельбурні 17 січня.

Українські тенісистки стартують на турнірах WTA в Румунії та Італії

Українки Ангеліна Калініна, Леся Цуренко, Даяна Ястремська та Катерина Козлова проведуть в понеділок, 25 жовтня, поєдинки першого кола на турнірах Жіночої тенісної асоціації (WTA) Transylvania Open в місті Клуж-Напока (Румунія) і Courmayeur Ladies Open в Курмайере (Італія), призовий фонд яких становить $235,328 тис.