Легка атлетика: став відомий склад збірної України на чемпіонат ABAF-2019

Легка атлетика: став відомий склад збірної України на чемпіонат ABAF-2019

Укрінформ
Став відомий склад збірної України для участі у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні, який відбудеться 16 лютого у Стамбулі.

Склад української команди був затверджений членами Виконкому ФЛАУ під час засідання 10 лютого у Києві. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Склад команди формувався за таблицею очок ІААФ із числа призерів відбіркових змагань, а саме чемпіонату України серед дорослих і молоді у приміщенні; чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборства у приміщенні серед дорослих і молоді (7-9 лютого, Суми).

Згідно з умовами відбору (не більше двох представників у кожному виді програми) 16 спортсменів увійшли до складу команди. Проте рішенням Виконкому ФЛАУ до її складу додатково включили ще трьох легкоатлеток – Юлію Чумаченко, яка була четвертою зі стрибків у висоту, але має високий результат і друге місце у таблиці очок ІААФ після Марини Бех-Романчук, а також Катерину Климюк і Анастасію Бризгіну, які разом з Тетяною Мельник і Анною Рижиковою бігтимуть у складі жіночої естафетної команди 4х400 м.

Читайте також: Легка атлетика: Шух відзначилася особистими рекордами на чемпіонаті України

Україну на чемпіонаті ABAF-2019 у приміщенні представлятимуть:
Бех-Романчук Марина, Кравчук Вадим, Мельник Тетяна, Гуцол Євген, Чубковцова Ганна, Красуцька Ганна, Рижикова Анна, Кравченко Ілля, Миронець Олег, Бутрим Віталій, Безніс Павло, Мусієнко Ігор, Ковальов Андрій, Самолюк Віктор, Качур Яна, Ручківська Наталія, Чумаченко Юлія, Климюк Катерина, Бризгіна Анастасія. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-