Українці посіли сьоме місце в естафеті на етапі Кубка світу з біатлону в Канаді

Чоловіча збірна України посіла 7-е місце в естафеті 4х7,5 км на сьомому етапі Кубка світу з біатлону в Кенморі (Канада).

Артем Прима передав естафету третім, Сергій Семенов - шостим, Тарас Лесюк, "заробивши" штрафне коло, десятим відправив на дистанцію Дмитра Підручного, який у підсумку фінішував сьомим, повідомляє Укрінформ.

Українська четвірка (1 штрафне коло + 9 додаткових патронів) відстала від лідера збірної Норвегії (0+8) на 3 хвилини 28 секунд.

Срібними призерами стали біатлоністи Франції (0+8). Бронзові нагороди виграли росіяни (0+9).

Загалом на старт вийшли квартети 23-х країн.

О 23.45 розпочнеться жіноча естафета 4х6 км. Боротьбу за медалі поведуть 19 команд, включаючи збірну України (№9), до складу якої цього разу увійшли Юлія Журавок, Юлія Джима, Надія Бєлкіна і Олена Підгрушна.