Збірна Катару вперше виграла Кубок Азії з футболу

Збірна Катару з футболу завоювала Кубок Азії, обігравши у фінальному матчі команду Японії.

У вирішальному поєдинку турніру, який проходив в Об'єднаних Арабських Еміратах, катарці перемогли японців з результатом 3:1, повідомляє Укрінформ.

У переможців м'ячі забили Альмоез Абдулла (12-я хвилина), Абдулаїз Хатем (27) і Акрам Афіф (82, з пенальті), у японців гол на рахунку Такумі Мінаміно (69).

Ця перемога стала для команди Катару першою в історії. До цього кращим досягненням катарців був вихід до чвертьфіналу (2000, 2011).

Найбільш титулованою збірною Кубка Азії є команда Японії, яка вигравала турнір чотири рази (1992, 2000, 2004, 2011).

Кубок Азії пройшов в ОАЕ вдруге, країна також приймала турнір у 1996 році. Цього разу ОАЕ увійде в історію як перша країна, де турнір пройшов у новому форматі - за участю 24 команд, раніше в ньому виступали 16 команд.