Футзал: збірна України обіграла Чехію в другому товариському матчі

Збірна Україна з футзалу взяла реванш у Чехії за поразку (0:4) у першому матчі.

Другий поєдинок між збірними України та Чехії відбувся 30 січня і закінчився з рахунком 4:2 на користь українців. Про це повідомляє прес-служба Асоціації футзалу України.

За підсумками першого тайму підопічні Олександра Косенка заробили перевагу у два м’ячі та зуміли втримати її і після перерви.

Голами у поєдинку Чехія – Україна (2:4) відзначилися Сайдлер (33), Внук (37) – Шотурма (5), Малишко (15), Микитюк (22), Педяш (40).

Зустріч проходила у рамках підготовки до основного раунду відбору до ЧС-2020 з футзалу. Поєдинки цієї стадії відбудуться 22 - 27 жовтня 2019 року на території України. Суперниками українських футзалістів стануть Словенія і дві команди з попереднього раунду. За регламентом до еліт-раунду проб'ються перші та другі збірні квартетів.