"Донбас" у серії булітів обіграв "Дніпро" в матчі Української хокейної ліги

Донецький "Донбас" здобув 14-ту поспіль перемогу у регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги.

Чинний переможець національної першості на Льодовій арені "Альтаїр" у Дружківці переграв по булітах лідера херсонський "Дніпро" - 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0), повідомляє Укрінформ.

В основний час шайби у складі "Донбаса" закинули Ілля Смірнов (40-та хвилина) та Олександр Костіков (47), у "Дніпра" - Кирило Білоусов (15) і Руслан Ромащенко (52).

В іншому поєдинку ігрового дня аутсайдери чемпіонату "Крижані Вовки" програли харківському "Динамо" - 2:7 (0:2, 1:1, 1:4).

У господарів відзначилися Сергій Мікульчик (17-а хвилина) та Олександр Давиденко (59), у гостей - Сергій Пойманов (11), Олексій Сиротенко (19), Дмитро Халін (23), Микита Новіков (44), Михайло Геворкян (54), Володимир Чердак (54) та Артем Кобіков (57).

Наступний матч в Українській хокейній лізі відбудеться 17 січня - "Кременчук" прийматиме "Білий Барс" з Білої Церкви".

Турнірне становище: "Дніпро" - 71 очко (після 30-ти ігор), "Донбас" - 67 (29), "Кременчук" - 65 (28), "Білий Барс" - 30 (28), "Динамо" - 21 (29), "Крижані Вовки" - 7 (30).