Нацрада спортреабілітації захисників України закликає долучатися до їхніх програм

Нацрада спортреабілітації захисників України закликає долучатися до їхніх програм

Укрінформ
Національна рада спортивної реабілітації захисників України закликає учасників бойових дій приєднуватись до програм, бо це важлива терапія для тих, хто дістав поранення.

Про це сказав на прес-конференції в Укрінформі уповноважений Президента з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко.

"Спорт допомагає, піднімає бійців. Ми запрошуємо всіх брати участь у програмах. Розвиватись є куди, наши можливості зростають. Ці програми надають розуміння, що через спорт відновлюється сенс життя", - сказав він.

За словами помічника уповноваженого Президента з питань реабілітації учасників бойових дій Костянтина Вінніченка, щовівторка на Олімпійському стадіоні у Києві о 18.00 проводиться тренування, і у ньому може взяти участь будь-хто з ветеранів - безкоштовно.

Крім того, в наступному році в Україні запускається такий вид спорту, як следж-хокей. Це санний хокей, розроблений у Швеції на початку 1960-х років спеціально для людей з обмеженими можливостями. З січня у Харкові розпочнуться тренування.

На прес-конференції зазначалося, що на 2019 рік заплановано велику кількість якісних програм реабілітації захисників України через спорт. Зокрема, у календарі заходів - два нові турніри з Асоціацією футзалу України: Кубок Нескорених з футзалу та міжнародний турнір серед ветеранів з футзалу.

З програмою заходів на 2019 рік можна ознайомитися на сторінці Національної ради спортивної реабілітації захисників України у Facebook.

Читайте також: Якщо Бєлобоков не є учасником бойових дій, його медалі на Invictus Games повернуть - Свириденко

Нацрада спортреабілітації захисників України об'єднує добровольців, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок різних війн та військових конфліктів, які дістали поранення, контузію, каліцтва та інші захворювання під час участі в бойових діях. Нацрада створена для задоволення і захисту їхніх прав та інтересів шляхом розвитку програм і заходів із фізкультури, спорту та спортивної реабілітації в інтересах відновлення фізичного, психологічного та соціального здоров’я учасників бойових дій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-