Українські біатлоністки провели найгіршу гонку за 6 років

Вони набрали лише 286 очок в загальний залік Кубка націй.

Під час жіночої спринтерської гонки на другому етапі Кубка світу в Гохфільцені українські біатлоністки набрали всього 286 очок в загальний залік Кубка націй. Це найгірший результат за 6 років, 10 місяців і 11 днів, коли також в спринтерській гонці в Контіолахті в 2012-му році збірна України набрала лише 269 балів. Про це повідомляє сторінка «Про біатлон» на Twitter.

Найкращою серед представниць України стала Олена Підгрушна, яка посіла 27-е місце. Інші українські спортсменки були поза топ-50.

У гонці переслідування візьмуть участь від України Олена Підгрушна (27), Віта Семеренко (53) і Валентина Семеренко (57). Ольга Абрамова і Анастасія Меркушина в топ-60 не потрапили.

Нагадаємо, через біль у горлі спринт не бігла лідер української збірної в загальному заліку - Юлія Джима. Замість неї виступала Ольга Абрамова.