Італійка Вірер виграла спринт на другому етапі Кубка світу з біатлону

Представниця збірної Італії Доротея Вірер виграла у четвер, 13 грудня, спринтерську гонку на 7,5 км на другому Кубка світу з біатлону, який стартував у Гогфільцені (Австрія).

Слідом за Вірер в підсумковому протоколі розташувалася Кайса Макарайнен з Фінляндії, яка також припустилася одного промаху на двох вогневих рубежах, відставши від Доротеї лише на 0,6 секунди. Росіянка Катерина Юрлова з чистою стрільбою відстала від переможниці на 24,4 секунди, повідомляє Укрінформ.

Кращою серед українок стала Олена Підгрушна (1 штрафне коло), яка фінішувала 27-ю. Віта Семеренко (1) - 53-тя, Валя Семеренко (2) - 57-ма, Ольга Абрамова (2) - 63-тя, Анастасія Меркушина (4) - 69-та.

Загалом на старт вийшли 98 біатлоністок.

14 грудня у Гогфільцені пройде чоловіча спринтерська гонка на 10 км.

На фото: Доротея Вірер.