Біатлон: Підгрушна прийшла сьомою у спринтерській гонці Кубка світу

Досвідчена українська біатлоністка Олена Підгрушна продемонструвала чудовий фініш і на 7-у місці завершила у суботу спринтерську гонку на 7,5 км з двома вогневими рубежами у словенській Поклюці.

Олена на 49 секунд відстала від лідера, не припустившись жодного промаху на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Першою ж на листанці була Кайса Макаряйнен з Фінляндіїї. Ії час - 20 хвилин 08,1 секунди (0 тпромахів). Другий результат показала италійка Доротея Вірер - 14,8 секунди відставання (0), третій - француженка Жюстин Бреза - 42,1 (0).

Інші українки завершили гонку так: Юлия Джима прийшла 20-ю, Валя Семеренко - 25-ю, Анастасія Меркушина - 46-ю, Юлія Журавок - 85-ю.

Нагадаємо, 6 грудня Юлія Джима виграла у Поклюці своє перше міжнародне "золото"  у кар’єрі в індивідуальній гонці.

Змагання етапу Кубка світу у Поклюці завершаться у неділю, 9 лютого. Пройдуть чоловіча та жіноча гонки переслідування.