Юлія Джима виграла

Юлія Джима виграла "золото" в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону

Олімпійська чемпіонка українка Юлія Джима з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах виграла у четвер 15-кілометрову індивідуальну гонку на першому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у Поклюці (Словенія).

Слідом за 28-річною Джимою, яка подолала дистанцію за 43 хвилини 06,6 секунди, у підсумковому протоколі розташувалися Моніка Хойніш з Польщі (відставання 5,9 секунди) і чешка Маркета Давидова (16,5), повідомляє Укрінформ.

Наступну гонку Юлія проведе в жовтій майці лідера загального заліку Кубка світу, ставши третьою українкою, яка досягла такого успіху, після Олени Зубрилової та Валі Семеренко.

Для Джими ця перемога стала першою в особистих гонках на етапах Кубка світу, вона тричі перемагала в складі української естафетної команди, також вона є олімпійською чемпіонкою 2014 року в естафеті.

Олена Підгрушна (1 промах) фінішувала 15-ю, Анастасія Меркушина (1) - 16-ю, Юлія Журавок (0) - 20-ю, Віта Семеренко (2) - 41-ю.

Загалом на старт вийшли 102 біатлоністки.

В п'ятницю у Поклюці пройде чоловіча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.