Рішення Мосміськсуду щодо бобслеїста Зубкова є абсурдним - Жданов

Рішення Мосміськсуду щодо бобслеїста Зубкова є абсурдним - Жданов

Укрінформ
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов прокоментував рішення Мосміськсуду визнати бобслеїста Олександра Зубкова невинним в порушенні антидопінгових правил.

Ігор Жданов у своєму facebook, зокрема, зазначив, що медалі Олімпіади в Сочі у Зубкова відібрали справедливо за порушення антидопінгових правил, тому рішення Московського суду є абсурдним.

"Московський суд, наплювавши на міжнародне спортивне право, Олімпійську хартію, міжнародний спортивний арбітраж, сам дух і цінності олімпізму, видав на гора абсурдне рішення про визнання недійсним позбавлення двох золотих олімпійських медалей російського бобслеїста Олександра Зубкова!?

Медалі Олімпіади в Сочі в останнього були справедливо відібрані за порушення антидопінгових правил. Спортсмена пожиттєво відсторонили від спорту. Зрозуміло, що для міжнародної спільноти - це судове рішення не варте й паперу на якому воно написане. Попри це, вважаю, що після такого відвертого плювка російського режиму в обличчя Міжнародного олімпійського комітету, після невизнання й саботажу остаточних рішень міжнародного Спортивного арбітражного суду (CAS) - російський спорт має зазнати чергових санкцій зі сторони МОКу, WADA, та міжнародних федерацій з видів спорту.

Такому оскаженілому та сп'янілому від власної безкарності ведмедю - не місце в цивілізованому спортивному лісі", - зазначив Жданов.

Читайте також: Російського бобслеїста Воєводу визнали винним у підміні допінг-проб

Як повідомляв Укрінформ, у грудні 2017 року Міжнародний олімпійський комітет (МОК) довічно усунув партнера Зубкова по команді Воєводу від участі у змаганнях. Пізніше це покарання замінили на пропуск одних Олімпійських ігор у Пхьончхані. На Іграх у Сочі 2014 року Воєвода отримав дві золоті медалі. Раніше МОК позбавив Росію цих нагород, оскільки бобслеїста Олександра Зубкова, який виступав разом з Воєводою, також було визнано винним у порушенні антидопінгових правил.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-