Український каратист Чоботар вийшов у фінал чемпіонату світу

Український каратист Валерій Чоботар вийшов у фінал 24-го чемпіонату світу з карате, який проходить у Мадриді (Іспанія).

Валерій Чоботар, який посідає 3 місце світового рейтингу в куміте, виграв у Мадриді 6 боїв і пробився у фінал чемпіонату світу. Про це повідомляє Sport Arena.

У фіналі Чоботар битиметься з хорватом Іваном Квешичем. Поєдинок відбудеться 10 листопада.

Український спортсмен на шляху до виходу у фінал здолав суперників з Норвегії (6:0), Бельгії (4:2), Сенегалу (1:0), Боснії і Герцеговини (1:1, по перших набраних балах), Ірану (6:5), а у півфіналі переміг Данияра Юлдашева з Казахстану по хантею.

Як повідомляв Укрінформ, 6 листопада у столиці Іспанії розпочався 24-й чемпіонат світу з карате. Змаганнях проходять на арені WiZink Center, що вміщує 15 тисяч глядацьких місць. Медалі виборюють 1114 спортсменів із 139-ти країн світу. Важливою особливістю чемпіонату є те, що його учасники змагаються не лише за медалі, а також за рейтингові очки для потрапляння на олімпійський турнір у Токіо-2020.