В Україні створили Громадську спілку діячів фізичної культури та спорту

В Україні створили Громадську спілку діячів фізичної культури та спорту

Укрінформ
Громадська спілка діячів фізичної культури та спорту відсьогодні розпочала роботу в Україні.

Ініціаторами створення об’єднання виступила група діячів фізичної культури та спорту, серед яких відомі спортсмени, керівники спортивних федерацій та фізкультурно-спортивних товариств, повідомили Укрінформу у прес-службі організації. 

До спілки увійшли президент Федерації боксу України Володимир Продивус, перший заступник голови ФСТ "Динамо" України Віктор Корж, президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак, президент Федерації сучасного п’ятиборства України Ігор Панін, олімпійський чемпіон Ельбрус Тедеєв, голова Всеукраїнського ФСТ "Колос" Олександр Мендусь

"Ми занепокоєні ситуацією, яка склалася в спортивній галузі останніми роками. Це пов’язано з рівнем фінансування, недостатнім соціальним та правовим захистом працівників фізичної культури та спорту, скороченням спортивних шкіл в більшості регіонів України, - йдеться у заяві представників спілки. - Щоб змінити ситуацію, потрібні реальні та дієві реформи в сфері спорту". 

Читайте також: Юнацька Олімпіада: українські легкоатлети виступили на першому етапі змагань

Пріоритетними завданнями об'єднання на першому етапі буде розробка основних документів з реформування сфери фізичної культури та спорту з урахуванням найкращих зразків світової практики. Крім того, здійснюватиметься реалізація заходів у сфері соціального захисту щодо правового врегулювання статусу спортсмена, створення профспілки працівників галузі тощо.

На фото: Володимир Продівус. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-