Українська футбольна збірна U-17 врятувала гру з Ісландією у відборі на Євро

Футболісти юнацька збірної України (вік гравців - до 17-ти років) зіграла 10 жовтня внічию (2:2) з командою Ісландії у кваліфікаційному турнірі Євро-2019, що стартував у Боснії і Герцеговині.

Наші футболісти поступалися - 0:2, але у другому таймі зуміли зрівняти рахунок, повідомляє Укрінформ.

Обидва м'ячі у ворота української команди забив Ісаак Бергманн Йоганнессон на 4-й та 7-й хвилинах. У складі українців відзначилися Володимир Бражко (65) з "Динамо" та Едвард Кобак (81) з "Дніпра".

Наступний матч підопічні Володимира Єзерського проведуть 13 жовтня проти команди Гібралтару, а 16 жовтня гратимуть зі збірною Боснії і Герцеговини.

До еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві кращі збірні з 13-ти груп, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники у зустрічах із топ-парами. Поєдинки еліт-раунду ЧЄ відбудуться у березні, а фінальна частина змагань пройде в Ірландії у травні.

На фото: головний тренер юнацької збірної України (U-17) Володимир Єзерський.