Донецький

Донецький "Шахтар" і іспанська Ла Ліга розпочинають співпрацю в Україні

Укрінформ
Донецький футбольний клуб "Шахтар" розпочинає співпрацю з іспанською Ла Лігою в Україні.

У рамках співпраці провідні іспанські тренери проведуть серію навчань для українських тренерів дитячого футболу. Про це повідомляє прес-служба ФК "Шахтар".

"З 26 по 30 вересня в Маріуполі пройде навчання тренерів масового дитячого футболу. Заняття проведуть професійні наставники іспанської Прімери. У навчанні візьмуть участь тренери проекту "Давай, грай!", усього - 40 молодих фахівців, при цьому 10 місць будуть розподілені на конкурсній основі для всіх бажаючих", - йдеться в повідомленні.

У рамках одного з трьох модулів La Liga Training Methodology Course українські наставники протягом 5 днів вивчатимуть методологію і структуру тренувань, технічну підготовку, інтенсивність навантажень, основи тактики та інше. У програмі заплановано 14 теоретичних і 9 практичних занять.

Читайте також: Даріо Срна готує дитячий благодійний проект в Україні

Коментуючи подію, головний тренер "Шахтаря" U-21 Валерій Кривенцов зазначив: "Це дуже важливий проект ФК "Шахтар" і La Liga. Я думаю, європейський досвід і навчання необхідні нашим фахівцям. Масовий дитячий футбол - це перш за все основа професійного спорту. Потрібно, щоб з перших кроків хлопці тренувалися під керівництвом кваліфікованих наставників. Тому така співпраця в найближчому майбутньому може дати нову хвилю, нове покоління дитячих тренерів. Можливо, хтось із них знайде себе і в професійному футболі".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-