АПЛ: «Манчестер Сіті» здобув непросту перемогу над «Ньюкаслом»

Усе вирішив гол Вокера.

Триває 4-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). Суперник «Шахтаря» в Лізі чемпіонів – «Манчестер Сіті» обіграв на своєму полі «Ньюкасл» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Сіті» вийшов вперед вже на 8-й хвилині. Відзначився Стерлінг. В середині першого тайму гості відігралися – м’яч забив Йєдлін. Вирішальною стала 52-а хвилина, коли Вокер вивів «Ман Сіті» вперед. У підсумку, 2:1 – перемога «Ман Сіті».

Команда Хосепа Гвардіоли набрала 10 очок і посідає в турнірній таблиці АПЛ третє місце. Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко вкотре не потрапив до заявки на матч.

З матчів 4-го туру АПЛ, які вже закінчились, відзначимо гостьову перемогу «Ліверпуля» над «Лестером» 2:1. А також домашню перемогу «Челсі», який обіграв «Борнмут» 2:0. «Ліверпуль» та «Челсі» виграли четвертий матч в сезоні і лідирують в АПЛ.

2 вересня «Арсенал» зіграє в гостях з «Кардіффом» (15:30), «Манчестер Юнайтед» їде до «Бернлі» (18:00), а «Тоттенгем» - до «Вотфорда» (18:00).