АПЛ: «Челсі» обіграв «Арсенал»

Друга перемога команди Мауріціо Саррі.

Триває 2-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). В центральному матчі туру «Челсі» обіграв «Арсенал» 3:2. Про це повідомляє Укрінформ.

Головним поєдинком 2-го туру в АПЛ стало одне з численним лондонських дербі – «Челсі» на своєму полі приймав «Арсенал». Господарі дуже впевнено розпочали гру, забивши два м’ячі до 20-ї хвилини. Відзначились Педро і Мората. Втім, «Арсенал» відігрався ще до перерви. Голи в активі Мхитаряна та Івобі.

В другому таймі вирішальною стала 81-а хвилина, коли після передачі Азара переможний м’яч для господарів забив Алонсо. 3:2 – перемога «Челсі».

Команда Мауріціо Саррі набрала в двох турах 6 очок і вийшла на першу сходинку турнірної таблиці. Натомість, «Арсенал» Унаї Емері програв другий поєдинок в сезоні.

2-й тур АПЛ триватиме ще два дні. 19 серпня «Манчестер Сіті» прийматиме «Гаддерсфілд» (15:30), а «Манчестер Юнайтед» зіграє на виїзді з «Брайтоном» (18:00). 20 серпня «Ліверпуль» гратиме в гостях з «Крістал Пелас» (22:00).