«Вест Гем» Ярмоленка знову програв в чемпіонаті Англії

Український півзахисник вийшов у другому таймі.

Розпочався 2-й тур англійської прем’єр-ліги (АПЛ). Команда українця Андрія Ярмоленка «Вест Гем» поступилася на своєму полі «Борнмуту» 1:2. Про це повідомляє Укрінформ.

«Вест Гем» був попереду в рахунку після першого тайму. З пенальті відзначився Арнаутович. По перерві «Борнмут» вийшов вперед завдяки голам Вілсона і Кука. Рахунок 2:1 на користь гостей зберігся до фінального свистка. Це друга поразка «Вест Гема» в сезоні.

Андрій Ярмоленко розпочав матч на лаві запасних. На 67-й хвилині він замінив Чічаріто, але його активності виявилось недостатньо аби врятувати свою команду від поразки.

В центральному матчі 2-го туру АПЛ «Челсі» прийматиме «Арсенал». Початок гри о 19:30. 19 серпня «Манчестер Сіті» прийматиме «Гаддерсфілд» (15:30), а «Манчестер Юнайтед» зіграє на виїзді з «Брайтоном» (18:00). 20 серпня «Ліверпуль» гратиме в гостях з «Крістал Пелас» (22:00).