Легка атлетика: ще 5 українців пройшли у фінал чемпіонату Європи в Берліні

Легка атлетика: ще 5 українців пройшли у фінал чемпіонату Європи в Берліні

Укрінформ
Ще п’ятеро українських легкоатлетів пройшли у фінал чемпіонату Європи за результатами ранкових кваліфікаційних змагань на Олімпійському стадіоні в Берліні.

У метанні диску харків’янин Микита Нестеренко на ранкових змаганнях 7 серпня в Берліні показав свій найкращий результат у сезоні - 63 м 34 см, який став 6-м у кваліфікації. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

У бігу на 400 м з бар’єрами у жінок Україна має трьох учасниць. Але Вікторія Ткачук та Анна Рижикова за рейтингом стартуватимуть з півфіналу, отож у попередньому забігу виступала лише Марія Миколенко з Донеччини. І зробила це чудово – приєдналася до подруг по команді з третім загальним часом – 56,39 с.

У бігу на 800 м Ольга Ляхова з Полтавщини та чинна чемпіонка Європи Наталія Прищепа вийшли до півфіналу, вигравши свої забіги. Причому, Ляхова це зробила з найкращим результатом серед усіх учасниць – 2.00,26. Наталія Прищепа стала першою у своєму забігу з часом 2.04,07.

З найкращим результатом сезону вийшов до півфіналу у бігу на 400 м сумчанин Віталій Бутрим - 45,82 с.

Читайте також: Легка атлетика: троє українців пройшли у фінал чемпіонату Європи в Берліні

Зазначимо, що ввечері 7 серпня на чемпіонаті Європи-2018 у Берліні виступить у фіналі з метання молоту Гліб Піскунов, у фіналі з бігу на 10 тис. м - Дмитро Сірук та Василь Коваль, у кваліфікації зі стрибків з жердиною - Марина Килипко, а у півфіналі з бігу на 400 м з/б – Денис Нечипоренко (3-й забіг).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-