Світоліна на старті турніру в Монреалі може зіграти проти Бузарнеску

Румунська тенісистка вже двічі перемагала українку в цьому сезоні.

Українські тенісистки дізналися суперниць на старті третього в сезоні турніру серії WTA Premier 5 в Монреалі. Перша ракетка України Еліна Світоліна отримала п'ятий номер посіву і почне свої виступи на Rogers Cup з другого кола проти переможця зустрічі між Міхаелою Бузарнеску і клаліфаєра. Про це повідомляє сайт турніру.

Румунська тенісистка є головною кривдницею Світоліної в цьому сезоні, вибивши її з двох турнірів, включно з матчем 1/16 фіналу «Ролан Гаррос». Бузарнеску виграла обидві зустрічі з рахунком 2:0, а остання її перемога над українкою припала на турнір в Бірмінгемі 22 червня.

Друга ракетка України Леся Цуренко стартує в Монреалі матчем першого кола проти однієї з переможниць кваліфікації. Відзначимо, що цей виступ стане для 39-ої ракетки світу дебютним на Rogers Cup.

Третя ракетка України Катерина Бондаренко в першому раунді зіграє з американкою Іриною Фальконі (151-а в рейтингу).

Нагадаємо, Світоліна є чинною чемпіонкою турніру Rogers Cup.