Світоліна програла Бузарнеску в 1/4 фіналу турніру WTA у Бірмінгемі

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна достроково завершила виступ на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier (Nature Valley Open) у Бірмінгемі (Велика Британія) з призовим фондом $936,128 тис.

У чвертьфіналі змагань Світоліна, яка посідає 5-те місце у рейтингу WTA, поступилася румунці Міхаелі Бузарнеску (№30) - 6:3, 6:2, повідомляє Укрінформ.

Поєдинок тривав 1 годину 15 хвилин.

За вихід у фінал Nature Valley Open Бузарнеску зійдеться з 8-ю "ракеткою" світу чешкою Петрою Квітовою, яка упевнено перемогла німкею Юлію Гьоргес (№13) - 6:1, 6:4.

Світоліна вдруге поспіль програла Бузарнеску - три тижні тому у третьому колі Відкритого чемпіонату Франції (Ролан Гаррос) у Парижі Еліна поступилася Міхаелі з рахунком 3:6, 5:7.