«Зоря» і «Маріуполь» зіграли внічию у контрольному матчі

Суперники обмінялись голами.

Українські клуби розпочали підготовку до нового сезону. Сьогодні спаринг між собою зіграли наші представники в Лізі Європи – «Зоря» і «Маріуполь». Матч завершився внічию 1:1. Про це повідомляє Укрінформ.

«Зоря» і «Маріуполь» зіграли між собою в Запоріжжі на стадіоні «Торпедо». Маріупольці вийшли вперед після голу Чоботенка на 30-й хвилині. «Зоря» відігралася наприкінці зустрічі. На 85-й хвилині забив Громов.

Команди провели обидва тайми різними складами. Зокрема, у другому таймі за луганчан зіграли Віталій Вернидуб і Дмитро Хомченовський, які нещодавно повернулися в команду. Натомість, не було Давида Фаупаля, який ще не повернувся в клуб.

Нагадаємо, що «Зоря» і «Маріуполь» зіграють між собою в першому турі нового сезону УПЛ 22 липня.