Українка Килипко була кращою в стрибках з жердиною на змаганнях у Фінляндії

Рекордсменка України і бронзовий призер чемпіонату Європи у приміщенні Марина Килипко виграла змагання зі стрибків з жердиною, які проходили у Фінляндії.

13 червня Фінляндія приймала традиційний міжнародний легкоатлетичний турнір Espoo Games. Одна з дисциплін завершилася перемогою українки, повідомляє прес-служба ФЛАУ

Марина Килипко з другої спроби подолала 4,35 м. Спроба на 4,45 м цього дня українській спортсменці не вдалася. Другою стала відома фінська спортсменка, медалістка юніорських чемпіонатів світу і Європи Вільма Мурто. Її результат - 4,25 м.

На змаганнях Espoo Games у Фінляндії інша українська легкоатлетка Катерина Климюк спробувала себе у ролі пейсмейкера на дистанції 800 метрів, де перемогла польку Анну Сабат (2.03,39 хв).