Німецька компанія GIZ запускає в Україні футбольний проект

Німецька компанія GIZ запускає в Україні футбольний проект

Децентралізація
Укрінформ
У Києві відкривається проект “11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів”, який реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

У рамках відкриття проекту в Києві 12 червня відбудеться товариська гра двох юнацьких команд з міст Вишневого та Володимир-Волинського. Про це Укрінформу повідомили у прес-службі GIZ.

“12 червня у Києві за адресою провулок Лабораторний, 7а (футбольне поле на території  Асоціації аматорського футболу України), відбудеться футбольний матч-відкриття проекту “11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів”. У рамках відкриття  відбудеться товариська гра двох юнацьких команд з м. Вишневе (Київська обл.) та м. Володимир-Волинський (Волинська обл.)”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що “11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів” - це спільний українсько-німецький проект, що реалізуватиметься компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки Федерального уряду Німеччини у співпраці з Асоціацією аматорського футболу України у 2018-2019 роках

“Цим проектом Федеральний уряд Німеччини має на меті підкреслити важливість спорту як інструменту регіонального розвитку. У рамках всеукраїнського конкурсу в регіонах буде відібрано 11 спортивних клубів, що займаються питаннями популяризації футболу серед молоді”, - повідомили у GIZ.

Обрані клуби отримають фінансову допомогу у розмірі до 11 тис. євро для поліпшення умов, закупівлі інвентарю чи модернізації спортивних приміщень. Крім того, передбачена програма навчання та розвитку для футбольних менеджерів і молодіжних тренерів невеликих клубів, яка здійснюватиметься з використанням сучасних підходів до організації та управління, а також новітніх методик навчання дітей.

Читайте також: Футбол: "Таврія" і "Верес" не отримали атестати на участь у другій лізі

Федеральна компанія GIZ підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Крім того, німецька співпраця охоплює запобігання ВІЛ/СНІДу, а також подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.

Фото: ffu.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-