Бразильці розгромили австрійців перед чемпіонатом світу з футболу

Збірна Бразилії з футболу здобула упевнену перемогу у Відні над командою Австрії з рахунком 3:0 у товариському матчі.

М'ячі на "Ернст Гаппель Штадіоні" забили Габріел Жезус (36-та хвилина), Неймар (63) і Філіпе Коутіньйо (69), якого на 76-й хвилині замінив хавбек донецького "Шахтаря" Тайсон, повідомляє Укрінформ.

Для збірної Бразилії цей матч став останнім перед чемпіонатом світу. Австрійська команда, яка раніше в товариських матчах обіграла збірні Росії (1:0) і Німеччини (2:1), на світову першість пробитися не змогла, посівши четверте місце у своїй відбірковій групі.

На чемпіонаті світу збірна Бразилії зіграє в групі E з командами Швейцарії (17 червня), Коста-Ріки (22 червня) і Сербії (27 червня).

Матчі чемпіонату світу-2018 пройдуть з 14 червня по 15 липня.